Rozlicz PIT Online

Twój darmowy PIT rozliczysz online w PITax.pl
dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Przekaż 1% swojego podatku nr krs: 0000138499

ArtPardisePrzedstawiamy zupełnie nowy projekt, nad którym pracują również osoby z niepełnosprawnością psychiczną, przyczyniając się do powstawania pięknych przedmiotów, prezentowaych na stronie Art Paradise.

Art Paradise to niezwykłe miejsce, gdzie kunsztowne rzemiosło spotyka się z artystycznym pięknem. Harmonijne połączenie tradycji i nowoczesnego charakteru tworzy sklep internetowy prezentujący artykuły z branży wyposażenia wnętrz. Art Paradise oferuje meble, ceramikę, artykuły dekoracyjne oraz dodatki o unikatowym charakterze i najwyższej jakości. W wykonanie każdej rzeczy wkładane jest całe serce i największa precyzja, aby wszystkie wzory były niepowtarzalne i różnorodne, a asortyment sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Pachnąca lawendą Prowansja, paryski urok ludwikowskich czasów czy biedermeierowska wygoda, to tylko niektóre spośród realizowanych stylów.


Wszystkie produkty w świecie Art Paradise posiadają duszę, przez co są wyjątkowe i niepowtarzalne. Unikatowość i oryginalny sposób wykonania sprawiają, że nie znajdą Państwo dwóch takich samych mebli czy dodatków. Sztuka, elegancja oraz wysoka jakość wykonania – to najważniejsze cechy marki. Dzięki renowacji i stylizacji meble otrzymują drugie życie oraz odzyskują dawne piękno i funkcjonalność. Każdy przedmiot jest starannie wyselekcjonowanym dziełem sztuki, dlatego cały zespół dba o jego detale i najdrobniejsze szczegóły.

Art Paradise to miejsce, gdzie rodzi się piękno, elegancja oraz szyk. Sklep promuje unikatowe rękodzieło, a tym samym kulturę i sztukę. Dzięki współpracy z artystami i plastykami przedstawia szeroką galerię obrazów oraz ceramiki w oparciu o różnorodne techniki wykonania. Wybrane meble i dodatki można podziwiać w najlepszej łódzkiej restauracji – Filharmonii Smaku, a wkrótce także w Teatrze Wielkim.

Zapraszamy na stronę ArtParadise

www.artparadise.pl


PRZYKŁADOWE REALIZACJE ART PARADISE
TUTAJ MOŻNA ZOBACZYĆ MEBLE NA ŻYWO


JUŻ WKRÓTCE


Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Wrzesień 2021

25

Październik 2021

10

Marsz na rzecz zdrowia psychicznego ul. Piotrkowską