Rozlicz PIT Online

Twój darmowy PIT rozliczysz online w PITax.pl
dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Przekaż 1% swojego podatku nr krs: 0000138499

Jajeczko w ŚDS

Tradycją w naszym Środowiskowym Domu Samopomocy jest organizacja spotkania wielkanocnego dla podopiecznych oraz sympatyków ośrodka. W tygodniu poprzedzającym dzień zmartwychwstania Jezusa Chrystusa spotykamy się wszyscy po to, aby podzielić się ciepłym słowem i spożyć wspólnie skromny posiłek. W tym roku spotkaliśmy się w Wielką Środę. Wydarzenie rozpoczęło się święceniem pokarmów i składaniem życzeń, a następnie wszyscy zasiedli przy Wielkanocnym stole, aby świętować nadchodzącą Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych, odwiedziło nas wielu gości, symapatyzujących z nami od początku istnienia ŚDS. Dziękujemy za Waszą obecność! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które znakomicie oddają atmosferę tego dnia.


GALERIA

Natomiast w sąsiadującej z ŚDS restauracji "Filharmonia Smaku" można było obejrzeć prezentację mebli oraz zastawy stołowej, w odsłonie świątecznej, oferowanej przez nowo otwarty sklep internetowy ArtParadaise. Przypominamy, że wyroby sprzedawane w tym sklepie wykonywane są przez osoby z niepełnosprawnością psychiczną. Potrawy zostały wykonane przez zespół "Filharmonii Smaku".
Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Wrzesień 2021

25

Październik 2021

10

Marsz na rzecz zdrowia psychicznego ul. Piotrkowską