Rozlicz PIT Online

Twój darmowy PIT rozliczysz online w PITax.pl
dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Przekaż 1% swojego podatku nr krs: 0000138499

Lodołamacz dla "Dobrego Startu"

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Podczas Regionalnej Gali XIII Edycji Konkursu Lodołamacze, Zakład Aktywności Zawodowej "Dobry Start", prowadzony przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych został uhonorowany statuetką Lodołamacza, jako zwycięzca w kategorii "Zakład Pracy Chronionej".

Lodołamacz to nagroda przyznawana już od trzynastu lat, przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych podmiotom: ekonomii społecznej, przedsiębiorcom, osobom fizycznym, za szczególne dokonania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Laureatów typowano w kilku kategoriach, wśród kandydatów zgłoszonych z województw: łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Gala wręczania nagród odbyła się w Poznaniu w Collegium da Vinci w dniu 18 września 2018 roku.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w tym roku Kapituła Konkursu dostrzegła działania prowadzonego przez nas ZAZ-u, przyznając mu nagrodę Lodołamacza.

Jest nam równie miło z jeszcze jednego powodu. Wśród innych laureatów, z których większość pochodzi z Łodzi, znalazła się również zaprzyjaźniona z nami Fundacja "Celeste", która zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Otwarty Rynek"- gratulujemy naszym przyjaciołom.

Przed nami Gala Ogólnopolska Lodołamaczy. Trzymajcie za nas kciuki.


GALERIANaszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Wrzesień 2021

25

Październik 2021

10

Marsz na rzecz zdrowia psychicznego ul. Piotrkowską