Rozlicz PIT Online

Twój darmowy PIT rozliczysz online w PITax.pl
dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Przekaż 1% swojego podatku nr krs: 0000138499

Regionalna Gala XIV Edycji Konkursu Lodołamacze 2019

5 września w kompleksie EC1 – Miasto Kultury w Łodzi odbyła się Regionalna Gala XIV Edycji Konkursu Lodołamacze 2019. Lodołamacze to szczególne wyróżnienia przyznawane przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych podmiotom: ekonomii społecznej, przedsiębiorcom, osobom fizycznym, za szczególne dokonania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. W regionalnej gali o nagrody w siedmiu kategoriach walczyli kandydaci z regionu: łódzkiego, mazowieckiego, zachodnio-pomorskiego oraz wielkopolskiego.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas Regionalnej Gali  Prezes Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych Pani Agnieszka Niedźwiedzka  została uhonorowana statuetką Lodołamacza Specjalnego. W tej kategorii nagroda zostaje przyznana osobie o szczególnych dokonaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością. Lodołamacze to bardzo ważny konkurs, który pokazuje jak ważna jest aktywizacja zawodowa i obecność osób z niepełnosprawnością w na rynku pracy. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i niezmiernie cieszymy się z tak dużego wyróżnienia.


Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Wrzesień 2021

25

Październik 2021

10

Marsz na rzecz zdrowia psychicznego ul. Piotrkowską