Rozlicz PIT Online

Twój darmowy PIT rozliczysz online w PITax.pl
dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Przekaż 1% swojego podatku nr krs: 0000138499

Relacja z biegu "Polej beton"29 sierpnia 2021 roku na Stawach Stefańskiego w Łodzi odbył się drugi bieg charytatywny pod hasłem „Polej beton”, który został zorganizowany w ramach kampanii Wyjątkowi dla Wyjątkowych – prowadzonej przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych w Łodzi.

Jako wydarzenie towarzyszące podczas biegu odbył się piknik zdrowotny organizowany przez Łódzki Odział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. W ramach pikniku od godziny 14:00 prowadzone były konsultacje specjalistów i lekarzy np. diabetologa oraz badania mające na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat stanu ich zdrowia. Na stanowisku ŁOW NFZ można było założyć profil zaufany, zalogować się IKP oraz wyrobić kartę EKUZ.

Wydarzenie rozpoczęło się o  godzinie 15:30. W trakcie pikniku nie zabrakło także wielu innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najmłodszych uczestników ucieszyły warsztaty plastyczne, podczas których mogli uruchomić swoją kreatywność. Dodatkowo pojawiły się także fantazyjne piłki do skakania, bańki mydlane, trampolina z firmy Jump Planet, czy możliwość pomalowania włosów dzięki kosmetykom firmy Venita. Przed biegiem odbyła się także rozgrzewka dla dzieci. O godzinie 17:00 rozpoczął się bieg juniora na 250 m, a o godzinie 17:30 bieg przedszkolaka na 500 m. Podczas imprezy dorośli także znaleźli dla siebie wiele atrakcji. Na pikniku pojawił się chociażby łódzki Animal Patrol. O godzinie 16:00 odbyły się dwa warsztaty ze slow joggingu oraz nordic walkingu. Następnie została przeprowadzona  rozgrzewka dla dorosłych. Główny bieg na 5 km rozpoczął się o godzinie 18:00. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom. Podziękowania składamy także sponsorom i darczyńcom, dzięki którym podczas imprezy nie zabrakło atrakcji, a nasi biegacze otrzymali wspaniałe pakiety startowe. Wyniki uczestników, a także więcej zdjęć z imprezy znajdziecie Państwo na stronie www.wyjatkowydom.org.pl

A my zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenie, imprezę plenerową pod hasłem „Dbam o zdrowie psychiczne”, podczas której wydarzeniem towarzyszącym będzie  trzeci bieg charytatywny. Impreza odbędzie się 25 września w Parku im. Adama Mickiewicza w Łodzi o godzinie 13:00.


FOTOGALERIA
Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Wrzesień 2021

25

Październik 2021

10

Marsz na rzecz zdrowia psychicznego ul. Piotrkowską