Rozlicz PIT Online

Twój darmowy PIT rozliczysz online w PITax.pl
dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Przekaż 1% swojego podatku nr krs: 0000138499

Spotkanie Wigilijne w Jedliczach 19 grudnia 2018 roku


Wigilia Bożego Narodzenia to dzień wyjątkowy dla nas wszystkich. Jest okazją do wspólnego radosnego oczekiwania na zbliżające się Narodziny Jezusa Chrystusa.

Już od 1996 roku, w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Zacisze”, organizujemy Spotkania Wigilię dla wszystkich osób korzystających ze wsparcia Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych. Uczestniczą w nich także przedstawiciele rodzin, pracowników oraz wspierających nas instytucji samorządowych.

Podobnie jak w ubiegłych latach tak i tegoroczną wieczerzę Wigilijną uświetni występ Grupy Teatralnej „Kameleon”, działającej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Łodzi. Spodziewamy się ze jak co roku przy jednym stole zasiądzie blisko 200 osób.

Niezależnie od wspólnej Wigilii, w dniu 24 grudnia we wszystkich naszych placówkach zostaną zorganizowane wieczerze wigilijne dla wszystkich tych, którzy tego dnia nie mogą spędzić jej ze swoimi rodzinami.Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Wrzesień 2021

25

Październik 2021

10

Marsz na rzecz zdrowia psychicznego ul. Piotrkowską