Rozlicz PIT Online

Twój darmowy PIT rozliczysz online w PITax.pl
dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Przekaż 1% swojego podatku nr krs: 0000138499

Urodziny w ŚDS-ie


13 listopada 2017 w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyła się niezwykła uroczystość. Swe urodziny obchodziła nasza wieloletnia uczestniczka – p. Sławka. Tort na tę okazję własnoręcznie przygotowała Agnieszka, pracownik socjalny ŚDS. Miłe spotkanie urodzinowe było zarazem pożegnaniem, ponieważ p. Sławka w tym tygodniu zamieszka w Domu Pomocy Społecznej.

Jak stwierdziła sama jubilatka, były to najlepsze urodziny w jej życiu. Po raz pierwszy w życiu zorganizowano dla niej przyjęcie-niespodziankę. To nie była jedyna niespodzianka tego dnia. Nagle na Świetlicę ŚDS weszła pani Prezes TPN – Agnieszka Niedźwiedzka, wraz z towarzyszącymi jej gośćmi.  Okazało się, że nasz Dom przyjechali zwiedzić prezes NIK pan Krzysztof Kwiatkowski, wraz z prezesem analogicznej instytucji z Litwy. Niezwykle sympatyczni goście spontanicznie przyłączyli się do obchodów, oraz pozowali do wspólnych zdjęć. 

Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Wrzesień 2021

25

Październik 2021

10

Marsz na rzecz zdrowia psychicznego ul. Piotrkowską