Napisz do nas na: kontakt@tpn.org.pl
lub zadzwoń poniedziałek-piątek
w godz. 9:00 - 16:00 na numer: 42 616 06 20
Zapraszamy na Portal Wsparcia Psychicznego
Wirtualny Ośrodek Wsparcia prowadzony przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych w ramach projektu TRANSFER: innowacyjny program przeniesienia usług psychiatrycznych z instytucji do środowiska. II etap - testowanie modelu działa w formie wirtualnej – kanałami zdalnymi (telefon, internet) od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Biuro ośrodka zlokalizowane jest w Łodzi, przy ul. Ks. St. Staszica 1/3
We wszystkie dni wolne od pracy w WOW są dyżury pracowników merytorycznych tak, aby uczestnicy mogli również wtedy uzyskać wsparcie zdalne.
Naszym celem jest zapewnienie osobom chorującym psychicznie oparcia społecznego, pozwalającego na zaspokojenie ważnych potrzeb życiowych, usamodzielnienie i integrację społeczną.
Uczestnikami Wirtualnego Ośrodka Wsparcia mogą być:
Wśród pracowników WOW jest psycholog, pracownik oraz lekarz-psychiatra/konsultant. Są to ludzie, którzy swoje wykształcenie, doświadczenie zawodowe i życiowe starają się jak najlepiej wykorzystać dla dobra osób cierpiących z powodu choroby psychicznej.
Uczestnicy WOW mają możliwość skorzystania również z poradnictwa prawnika i dietetyka
Zasady przyjęcia do Wirtualnego Ośrodek Wsparcia
Osoby chorujące psychicznie zainteresowane uczestnictwem w naszych zajęciach zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 536 555 253 i/lub za pośrednictwem naszego profilu na Facebook’u, pod adresem https://www.facebook.com/wirtualnyosrodekwsparcia.tpn.7.
Dowiedzą się Państwo, na czym polega rehabilitacja w ramach WOW, jakie obowiązują zasady i regulamin.
Aby zostać uczestnikiem WOW trzeba spełnić następujące warunki:
Dodatkowe informacje
Uczestnikom WOW oferujemy bezpłatny dostęp do internetu i nieodpłatne wypożyczenie komputera przenośnego
Oferta terapeutyczna WOW
Wszystkie zajęcia terapeutyczne ujęte są w tygodniowym planie zajęć. Realizujemy je w przede wszystkim indywidualnie. Rehabilitacja w Wirtualnym Ośrodku Wsparcia odbywa się poprzez uczestnictwo w szeregu treningów. Można skorzystać tutaj również zawsze z porad i pomocy pracownika socjalnego oraz wsparcia ze strony psychologa i lekarza psychiatry.
Współpraca