Rozlicz PIT Online

Twój darmowy PIT rozliczysz online w PITax.pl
dzięki współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych.

Przekaż 1% swojego podatku nr krs: 0000138499

Jak pomagamy

W tym miejscu znajdziesz informacje dotyczące różnych form pomocy,  z jakich możesz skorzystać, oferowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych.

Każda osoba chorująca, choruje nieco inaczej; dlatego zwykle  potrzebuje różnych form pomocy. Staramy się wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, zapewniając i stale rozwijając system pomocy, w którym poszczególne formy wzajemnie się uzupełniają. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, istnieje możliwość „przechodzenia” z jednej formy wsparcia do innej w odniesieniu do  zmieniających się potrzeb.  W zależności od swoich oczekiwań lub oczekiwań chorującej bliskiej Ci osoby możesz zapoznać się z dostępnymi formami wsparcia.

  • Jeśli szukasz pracy, zajrzyj do działu aktywizacja zawodowa.
  • Jeśli nie radzisz sobie w samodzielnym życiu, zapoznaj się z informacjami zawartymi w dziale opieka całodobowa lub pomoc dzienna.
  • Jeśli potrzebujesz pomocy w domu, zajrzyj do działu wsparcie w domu

 

Jak to zrobić?  Zerknij do dostępnego po lewej stronie menu lub ponownie naciśnij przycisk /szukasz pomocy/, a następnie wybierz interesującą Ciebie formę wsparcia.


Przeczytaj również o: 
Aktywizacja zawodowaWsparcie w domuPomoc dziennaPomoc całodobowaHipoterapiaNaszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Wrzesień 2021

25

Październik 2021

10

Marsz na rzecz zdrowia psychicznego ul. Piotrkowską