ArtPardisePrzedstawiamy zupełnie nowy projekt, nad którym pracują również osoby z niepełnosprawnością psychiczną, przyczyniając się do powstawania pięknych przedmiotów, prezentowaych na stronie Art Paradise.

Art Paradise to niezwykłe miejsce, gdzie kunsztowne rzemiosło spotyka się z artystycznym pięknem. Harmonijne połączenie tradycji i nowoczesnego charakteru tworzy sklep internetowy prezentujący artykuły z branży wyposażenia wnętrz. Art Paradise oferuje meble, ceramikę, artykuły dekoracyjne oraz dodatki o unikatowym charakterze i najwyższej jakości. W wykonanie każdej rzeczy wkładane jest całe serce i największa precyzja, aby wszystkie wzory były niepowtarzalne i różnorodne, a asortyment sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Pachnąca lawendą Prowansja, paryski urok ludwikowskich czasów czy biedermeierowska wygoda, to tylko niektóre spośród realizowanych stylów.


Wszystkie produkty w świecie Art Paradise posiadają duszę, przez co są wyjątkowe i niepowtarzalne. Unikatowość i oryginalny sposób wykonania sprawiają, że nie znajdą Państwo dwóch takich samych mebli czy dodatków. Sztuka, elegancja oraz wysoka jakość wykonania – to najważniejsze cechy marki. Dzięki renowacji i stylizacji meble otrzymują drugie życie oraz odzyskują dawne piękno i funkcjonalność. Każdy przedmiot jest starannie wyselekcjonowanym dziełem sztuki, dlatego cały zespół dba o jego detale i najdrobniejsze szczegóły.

Art Paradise to miejsce, gdzie rodzi się piękno, elegancja oraz szyk. Sklep promuje unikatowe rękodzieło, a tym samym kulturę i sztukę. Dzięki współpracy z artystami i plastykami przedstawia szeroką galerię obrazów oraz ceramiki w oparciu o różnorodne techniki wykonania. Wybrane meble i dodatki można podziwiać w najlepszej łódzkiej restauracji – Filharmonii Smaku, a wkrótce także w Teatrze Wielkim.

Zapraszamy na stronę ArtParadise

www.artparadise.pl


PRZYKŁADOWE REALIZACJE ART PARADISE
TUTAJ MOŻNA ZOBACZYĆ MEBLE NA ŻYWO


JUŻ WKRÓTCE


Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy