II miejsce "Dobrego Startu"


27 września 2018 roku odbyła się ogólnopolska Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze 2018. Patronat honorowy objęła nad nim Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pani Agata Kornhauser-Duda. Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że Zakład Aktywności Zawodowej "Dobry Start", prowadzony przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych został uhonorowany statuetką Lodołamacza zajmując drugie miejsce w kategorii „Zakład Pracy Chronionej".

Nagroda została przyznana za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia. Finałowa gala odbyła się w Warszawie na Zamku Królewskim. Całość uświetniły występy artystyczne Zespołu Mazowsze i Renaty Przemyk.

Dziękujemy za to szczególne wyróżnienie.


GALERIANaszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy