Jajeczko w ŚDS

Tradycją w naszym Środowiskowym Domu Samopomocy jest organizacja spotkania wielkanocnego dla podopiecznych oraz sympatyków ośrodka. W tygodniu poprzedzającym dzień zmartwychwstania Jezusa Chrystusa spotykamy się wszyscy po to, aby podzielić się ciepłym słowem i spożyć wspólnie skromny posiłek. W tym roku spotkaliśmy się w Wielką Środę. Wydarzenie rozpoczęło się święceniem pokarmów i składaniem życzeń, a następnie wszyscy zasiedli przy Wielkanocnym stole, aby świętować nadchodzącą Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych, odwiedziło nas wielu gości, symapatyzujących z nami od początku istnienia ŚDS. Dziękujemy za Waszą obecność! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które znakomicie oddają atmosferę tego dnia.


GALERIA

Natomiast w sąsiadującej z ŚDS restauracji "Filharmonia Smaku" można było obejrzeć prezentację mebli oraz zastawy stołowej, w odsłonie świątecznej, oferowanej przez nowo otwarty sklep internetowy ArtParadaise. Przypominamy, że wyroby sprzedawane w tym sklepie wykonywane są przez osoby z niepełnosprawnością psychiczną. Potrawy zostały wykonane przez zespół "Filharmonii Smaku".
Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy