Lodołamacz dla "Dobrego Startu"

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Podczas Regionalnej Gali XIII Edycji Konkursu Lodołamacze, Zakład Aktywności Zawodowej "Dobry Start", prowadzony przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych został uhonorowany statuetką Lodołamacza, jako zwycięzca w kategorii "Zakład Pracy Chronionej".

Lodołamacz to nagroda przyznawana już od trzynastu lat, przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych podmiotom: ekonomii społecznej, przedsiębiorcom, osobom fizycznym, za szczególne dokonania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Laureatów typowano w kilku kategoriach, wśród kandydatów zgłoszonych z województw: łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Gala wręczania nagród odbyła się w Poznaniu w Collegium da Vinci w dniu 18 września 2018 roku.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w tym roku Kapituła Konkursu dostrzegła działania prowadzonego przez nas ZAZ-u, przyznając mu nagrodę Lodołamacza.

Jest nam równie miło z jeszcze jednego powodu. Wśród innych laureatów, z których większość pochodzi z Łodzi, znalazła się również zaprzyjaźniona z nami Fundacja "Celeste", która zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Otwarty Rynek"- gratulujemy naszym przyjaciołom.

Przed nami Gala Ogólnopolska Lodołamaczy. Trzymajcie za nas kciuki.


GALERIANaszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy