Nowa sala obsługi klienta NFZ otwarta


Po 13 latach pracy 31 maja 2020 r. NFZ zamykama salę obsługi klienta przy ul. Kopcińskiego 56. Z początkiem otwiera nową salę, na parterze budynku przy ul. Targowej 35 w Łodzi.

Komuniak z portalu www.nfz-lodz.pl:

"Łatwiej będzie do nas dojechać, łatwiej zaparkować, na sali każdy będzie obsłużony w komfortowych warunkach. Załatwienie wszystkich spraw związanych z działalnością NFZ potrwa krócej, bo zwiększamy nie tylko powierzchnię sali, ale także liczbę stanowisk, na których obsłużymy więcej Klientów.

Na salę obsługi wybraliśmy miejsce pozbawione barier architektonicznych, bo odwiedzają nas Seniorzy i osoby z niepełnosprawnościami.

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo i istniejące wciąż ryzyko zakażenia koronawirusem, sposób obsługi na sali przy Targowej 35 będzie dostosowany do aktualnej sytuacji epidemicznej.

Sala obsługi będzie pracowała od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16."


Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy