Regionalna Gala XIV Edycji Konkursu Lodołamacze 2019

5 września w kompleksie EC1 – Miasto Kultury w Łodzi odbyła się Regionalna Gala XIV Edycji Konkursu Lodołamacze 2019. Lodołamacze to szczególne wyróżnienia przyznawane przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych podmiotom: ekonomii społecznej, przedsiębiorcom, osobom fizycznym, za szczególne dokonania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. W regionalnej gali o nagrody w siedmiu kategoriach walczyli kandydaci z regionu: łódzkiego, mazowieckiego, zachodnio-pomorskiego oraz wielkopolskiego.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas Regionalnej Gali  Prezes Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych Pani Agnieszka Niedźwiedzka  została uhonorowana statuetką Lodołamacza Specjalnego. W tej kategorii nagroda zostaje przyznana osobie o szczególnych dokonaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością. Lodołamacze to bardzo ważny konkurs, który pokazuje jak ważna jest aktywizacja zawodowa i obecność osób z niepełnosprawnością w na rynku pracy. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i niezmiernie cieszymy się z tak dużego wyróżnienia.


Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy