Spotkanie Wigilijne w Jedliczach 19 grudnia 2018 roku


Wigilia Bożego Narodzenia to dzień wyjątkowy dla nas wszystkich. Jest okazją do wspólnego radosnego oczekiwania na zbliżające się Narodziny Jezusa Chrystusa.

Już od 1996 roku, w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Zacisze”, organizujemy Spotkania Wigilię dla wszystkich osób korzystających ze wsparcia Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych. Uczestniczą w nich także przedstawiciele rodzin, pracowników oraz wspierających nas instytucji samorządowych.

Podobnie jak w ubiegłych latach tak i tegoroczną wieczerzę Wigilijną uświetni występ Grupy Teatralnej „Kameleon”, działającej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Łodzi. Spodziewamy się ze jak co roku przy jednym stole zasiądzie blisko 200 osób.

Niezależnie od wspólnej Wigilii, w dniu 24 grudnia we wszystkich naszych placówkach zostaną zorganizowane wieczerze wigilijne dla wszystkich tych, którzy tego dnia nie mogą spędzić jej ze swoimi rodzinami.Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy