Święta coraz bliżej

Wszystkich nas martwią doniesienia z kraju i ze świata dotyczące szalejącej pandemii COVID-19. My w naszych ośrodkach, zwłaszcza tych całodobowych, w których przebywają mieszkańcy, staramy się stworzyć namiastkę warunków domowych. Pomimo ograniczeń jakie narzuca na nas epidemia postaraliśmy się jak co roku udekorować nasze ośrodki, aby milej nam było spędzić święta Wielkiej Nocy. Niestety w tym roku nie będziemy spotykać się na wspólnych śniadaniach, bo bezpieczeństwo przede wszystkim, jednakże pragniemy wszystkim Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności z okazji  zbliżających się świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Obejrzyjcie część naszych dekoracji na zdjęciach.


FOTOGALERIA
Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy