Urodziny w ŚDS-ie


13 listopada 2017 w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyła się niezwykła uroczystość. Swe urodziny obchodziła nasza wieloletnia uczestniczka – p. Sławka. Tort na tę okazję własnoręcznie przygotowała Agnieszka, pracownik socjalny ŚDS. Miłe spotkanie urodzinowe było zarazem pożegnaniem, ponieważ p. Sławka w tym tygodniu zamieszka w Domu Pomocy Społecznej.

Jak stwierdziła sama jubilatka, były to najlepsze urodziny w jej życiu. Po raz pierwszy w życiu zorganizowano dla niej przyjęcie-niespodziankę. To nie była jedyna niespodzianka tego dnia. Nagle na Świetlicę ŚDS weszła pani Prezes TPN – Agnieszka Niedźwiedzka, wraz z towarzyszącymi jej gośćmi.  Okazało się, że nasz Dom przyjechali zwiedzić prezes NIK pan Krzysztof Kwiatkowski, wraz z prezesem analogicznej instytucji z Litwy. Niezwykle sympatyczni goście spontanicznie przyłączyli się do obchodów, oraz pozowali do wspólnych zdjęć. 

Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy