Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym


„Jak widzę wolność – czym jest dziś dla mnie”

 

Jest nam niezwykle miło poinformować i jednocześnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych pod hasłem „Jak widzę wolność – czym jest dziś dla mnie”. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego. Wydarzenie organizowane jest z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Celem konkursu jest  popularyzacja szeroko rozumianej idei integracji poprzez promowanie i nagradzanie twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych, promocja kultury i sztuki oraz włączenie się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Honorowy patronat nad konkursem objęła m.in. Prezydent Miasta Pani Hanna Zdanowska, Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Grzegorz Schreiber, Prezydent Miasta Zgierza Pan Przemysław Staniszewski, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Instytut Pamięci Narodowej oddział w Łodzi, Rzecznik Osób Niepełnosprawnych Pani Katarzyna Tręda – Pisera oraz TVP 3 Łódź.

Poniżej zamieszczamy do pobrania regulamin konkursu oraz pliki pozwalające zgłosić swój udział w wydarzeniu.

W przypadku wątpliwości związanych ze zgłoszeniami, pytania prosimy nadsyłać drogą mailową na adres: posiecka@tpn.org.pl lub kontaktować się telefonicznie pod numerem +48 881 744 444PLIKI DO POBRANIA
Naszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy