Jak pomagamy

W tym miejscu znajdziesz informacje dotyczące różnych form pomocy,  z jakich możesz skorzystać, oferowanych przez Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych.

Każda osoba chorująca, choruje nieco inaczej; dlatego zwykle  potrzebuje różnych form pomocy. Staramy się wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, zapewniając i stale rozwijając system pomocy, w którym poszczególne formy wzajemnie się uzupełniają. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, istnieje możliwość „przechodzenia” z jednej formy wsparcia do innej w odniesieniu do  zmieniających się potrzeb.  W zależności od swoich oczekiwań lub oczekiwań chorującej bliskiej Ci osoby możesz zapoznać się z dostępnymi formami wsparcia.

  • Jeśli szukasz pracy, zajrzyj do działu aktywizacja zawodowa.
  • Jeśli nie radzisz sobie w samodzielnym życiu, zapoznaj się z informacjami zawartymi w dziale opieka całodobowa lub pomoc dzienna.
  • Jeśli potrzebujesz pomocy w domu, zajrzyj do działu wsparcie w domu

 

Jak to zrobić?  Zerknij do dostępnego po lewej stronie menu lub ponownie naciśnij przycisk /szukasz pomocy/, a następnie wybierz interesującą Ciebie formę wsparcia.


Przeczytaj również o: 
Aktywizacja zawodowaWsparcie w domuPomoc dziennaPomoc całodobowaHipoterapiaNaszą misją jest towarzyszenie osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym w ich drodze do odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem sprawdź >

Kalendarium

Grudzień 2016

29

Nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych ogłasza nabór na opiekunki do wykonywania specjalistycznych usług opiekuńczych


Marzec 2017

01

Rozpoczęcie naboru do projektu WiP

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych prowadzi nabór na 6.miesięczne staże zawodowe

Poszukujemy osób: nieaktywnych zawodowo, niepobierających świadczeń emerytalnych, z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w wieku 18-64 lata, zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego.

Marzec 2017

10

Wizyta Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy